4 SPŮSOBY PRO SKVĚLOU ZÁBAVU

VÝSTAVA KOSTEK LEGO


 • Úžasné, velké stavby skládající se z několika milionů kostek
 • Interaktivní exponáty
 • 15 nákladních aut s kostkami a vybavením
 • 2500 m2 výstavní plochy
 • 100 maket
 • Stovky exponátů pro děti i dospělé

VZDĚLÁVÁNÍ


 • Stavby představující starobylou a moderní architekturu
 • Historické události
 • Interaktivní exponáty - roboty
 • Hudební nástroje vyrobené z kostek Lego
 • První krok člověka na Měsíci
 • Maketa výjimečného stavu
 • Velká interaktivní mapa Evropy
 • Scéna pádu Berlínské zdi
 • Scény známé z filmů a pohádek
 • A mnoho dalších

FUN PARK


 • Zábavní zóna s kostkami LEGO pro děti všech věkových kategorií
 • Skluzavky pro auta
 • SUPER SHAKER - staň se Super stavitelem a ověř si odolnost svých staveb
 • Kostky Duplo pro děti v předškolním věku
 • Zóna pro budování velkých staveb z obrovských kostek
 • Brick Wall - zeď pro "psaní" kostkami
 • Brick Mosaic Galery - místo pro "malování" kostkami
 • Zóna her LEGO na PlayStation 4
 • A mnoho dalších atrakcí nejen pro děti

VZDĚLÁVACÍ KINO


 • Filmy, které ukazují svět vědy a nauky prizmatem kostek Lego
 • Videa zobrazující historické scény odehrávající se na palubě letadla Air Force One
 • Zajímavosti, zvířata, robotika, stavby, fyzika, vozidla


NOVÁ VÝSTAVA - 2500m2
Na výstavě si lze mimo jiné prohlédnout:

Slide Left Slide Right

AIR FORCE ONE
NEJVĚTŠÍ NA SVĚTĚ LETADLO POSTAVENÉ Z MILIÓNU KOSTEK LEGO


NEJVYŠŠÍ ČLOVĚK NA SVĚTĚ POSTAVENÝ Z KOSTEK LEGO – ROBERT WADLOW

Postava vyrobená vcelku z kostek představuje Roberta Wadlow'a, nejvyššího známého člověka v historii. Wadlow měřil 272 cm. Socha byla postavena v měřítku 1:1.

PRVNÍ KROK ČLOVĚKA NA MĚSÍCI

Maketa představující scénu "malého kroku pro člověka, ale velkého skoku pro lidstvo", teda finále mise Apollo 11. V tenhle památný den 21. července 1969 Neil Armstrong jako první opustil přistávací modul. Během svého pobytu na Měsíci s Edwinem Aldrinem sbírali vzorky a na povrchu Měsíce připevnili americkou vlajku.

INTERAKTIVNÍ MAPA EVROPY

Obrovská interaktivní mapa Evropy zhotovená zcela z kostek, ukazuje nejen nejmladším návštěvníkům hranice států, hlavní města, vlajky nebo evropská knížectví. Díky ní si můžete rozšiřovat znalosti o nejdůležitějších z pohledu Polska evropských organizacích.

VENATOR

Venator-class Star Destroyer (Hvězdný destruktor třídy Venator), je válečná loď, která byla ve velké míře používána Republikovou flotilou během válek klonů. Hlavním posláním lodi byla dělostřelecká bitva s jinými velkými loděmi, nicméně osvědčil se také jako základna stíhaček a bombardérů a vojenský transportér. Loď byla vybavena velkým množstvím dělostřelecké zbraně i mohla přepravovat až 420 malých lodí, z čeho část tvořily 3 letky těžkých stíhaček typu ARC-170 (36 kusů).

SLEZSKÁ MODELOVÁ ŽELEZNICE

Moderní modelová železnice v měřítku 1:43. Na maketě o délce 9 metrů jsou napodobeny budovy charakteristické pro železnici, mimo jiné nádraží v Radzionkowě, dispečink, budka pochůzkáře a sklady. Kromě toho tady najdeme depo lokomotiv a parních lokomotiv, železniční vodárenskou věž a zauhlovací zařízení.

WARHAMMER 40000

Maketa ve světě Warhammer 40000. Divize Space Marines útočí na ruiny chrámu dříve obsazeného gangem skřetů. Vyhrají Marines se smečkou zelených? Přestojí starobylá budova další střet?

MĚSÍČNÍ ZÁKLADNA

Základna na Měsíci vzdálené planety, na které se může každý usadit. Ověř si, jestli dokážeš najít takové postavy jak: Batman, SpongeBob, Vetřelec, Iron Man, Buzz Astral, Spiderman, Nesquick, Anakin Skywalker s dětmi.

GOTHIC: VÍTEJTE V KOLONII

Maketa inspirovaná světem hry Gothic. Gothic je první částí z série her, která vypráví o dobrodružstvích bezejmenného hrdiny. Děj příběhu vypráví o historii hrdiny v trestanecké kolonii, nazvané Hornické údolí. Bezejmenný hrdina se společníky bojují s horským trolem, aby získali další přísadu do záhadného lektvaru orků. Kdo zvítězí a kdo selže? Udělá Bezejmenný další krok směrem k osvobození Kolonie? Bude plán útoku strážců úspěšný? Která frakce vyjde ze střetu posílena?

NÁMĚSTÍ SATOR

Náměstí Sator je nejvýznamnější náměstí v Ankh-Morporku. A Ankh-Morpork je nejdůležitější město v Úžasné Zeměploše. Úžasná Zeměplocha je série knih Terryho Pratchetta, jejichž děj se odehrává ve světě tvaru disku. Na maketě můžete najít několik hrdinů knih.

Jsou tam: Bábi Zlopočasná, Eskarína Kovářová, Kolík Aťsepicnu, seržant Colon, desátník Nobby Nobbs, Reginald Půlbotka, zahradník Modo, Smrt. Můžeme uvidět také autora knih z Úžasné Zeměplochy.

ZEMĚDĚLSKÁ VOZIDLA

Traktory, pluhy, kombajny, sekačky

STRAŠIDELNÝ DVŮR

VOJENSKÁ VOZIDLA

Tanky, vojenské vrtulníky, transportéry, kaťuše

PÁD BERLÍNSKÉ ZDI

Scéna zobrazující zboření proslulé zdi postavené v období studené války mezi západním a východním Berlínem. Zbourání zdi bylo zahájeno 9. listopada 1989 a stalo se jedním z nejvýznamnějších symbolů ukončení studené války a pádu železné opony.

ŠARLATOVÝ NARVAL

"Šarlatový narval" opět pluje na kostkových mořích. Stráže nicméně nevědí, že spřátelená posádka lodi je pryč … Narvala se zmocnili piráti! Co plánují piráti? Proč se rozhodli střílet směrem ke strážím? Spolčili se se skupinou útočící na hlídku vojáků? Jsou obyvatelé města v nebezpečí? Zareaguje velitel stráže na číhající nebezpečí?

MAKETA PŘÍSTAVU

STŘEDOVĚKÁ VESNICE

OBRNĚNÁ BITVA

STŘEDOVĚKÝ ZÁMEK

MĚSÍČNÍ ZÁKLADNA

Základna na Měsíci vzdálené planety, na které se může každý usadit. Ověř si, jestli dokážeš najít takové postavy jak: Batman, SpongeBob, Vetřelec, Iron Man, Buzz Astral, Spiderman, Nesquick, Anakin Skywalker s dětmi.

HIPODROM

Závody v parkurovém skákání v Zbudujcově Velkém.

PALÁC "MALÝ VERSAILLES" ZE ŚWIERKLAŃCA

Maketa vytvořená podle vzoru již neexistujícího a jedného z nejpůsobivějších paláců postavených na území Slezska. Malé Versailles bylo postaveno z iniciativy Guido Henckel von Donnersmarcka v roce 1867 pro jeho ženu Blanku de Paiva. V palácu je umístěno 34 komnat s velmi velkým povrchem a 6 luxusních apartmánů. Vše bylo vybaveno moderními a exkluzivními koupelnami, topením a ventilačním systémem. Palác fascinoval. Kolem něj vznikl nádherný park a bohatě a vkusně zdobené nádvoří.

SCÉNKY ZE ŽIVOTA

ZÁKLADNA BLACKTRON

Zásobovací a invazivní základna Blacktron - průzkumná hlídka hlavních sil Blacktron. Všude tam, kde se objeví tento objekt, nebudou obyvatelé sousedních planetárních soustav již klidně spát ...

Minecraft
Ninjago
Scooby Doo
Lego Mixels
SÉRIE LEGO CREATOR

PLANETA MUSTAFAR

Star Wars Pomsta Sithů - představuje planetu Mustafar, na které se schovali vůdcové Konfederace nezávislých systémů. Na této planetě došlo do první bitvy mezi hrdiny Darth Vader a Obi-Wan Kenobi.


EREBOR

Maketa je napodobeninou velké pevnosti Erebor - Osamělé hory. Je to jedno z hlavních míst, kde se odehrává děj trilogie Hobit, bývalé sídlo trpaslíků, hlavní cíl expedice hrdinů knížky. O Osamělé hoře se také zmiňují postavy z "Pána prstenů", protože existující tam království hraje určitou roli v konfliktu mezi silami dobra a zla, které jsou prezentovány v románu. Postaveny byly přední část stavby a rovněž interiér. Fasáda byla co nejvěrněji napodobena. Stavba je 205 cm vysoká, pohltila více než 120 tisíc kostek a rok práce stavitele.

QUEEN MARY II

Jednou z mnoha perel výstavy je rekonstrukce největší výletní pasažérské lodi Queen Mary II. Model je 1,8 metrů dlouhý a je vytvořen podle vzoru britské pasažérské lodi, která byla spuštěna na vodu v roce 2003.

HOŘÍCÍ MRAKODRAP

Maketa znázorňuje inscenaci záchranných akcí prováděných hasiči, záchrannou službou a policií.

TECHNIC

Technologie ve světě "4 kol" a ještě víc – vozidla, které přivádějí v úžas nejen děti, ale i dospělé. Jeřáby, terénní auta, závodní vozy, vrtulníky, stavební mašiny - vše s motorami, převodovkami, atd. stejně jako v reálném světě.

SVĚT PRINCEZEN PRO DĚVČÁTKA

STADIONY: LEGIA VARŠAVA A ENERGA GDAŇSK

SÉRIE ROBOTŮ LEGO MINDSTORMS

Dvouhlavý drak – tentokrát se připravte na dvojitý útok Robota-Hydry. K pohybu každé z hlav byl použit motor, který používá vhodný mechanismus na převádení otáčivého pohybu na pohyb hlavy a otevření tlamy.

Walker AT-ST známý ze série filmů Star Wars je druh tanku kráčející na dvou nohou. Má dva motory - první pohybuje kráčejícím mechanismem, zatímco druhý slouží k vyvažování těla. Při každým otáčení robot vydává zvuk střelby laserovou zbraní.

Pavouk - použitím odpovídajícího mechanismu zaměníme rotační pohyb hřídele na pohyb připomínající kráčení. V našem pavouku role zraku zastupuje speciální infračervený senzor, který poskytuje informace o tom, jak daleko se nachází překážka.

KULTOVNÍ VOZIDLA ZNÁMÁ PO CELÉ EVROPĚ

NORMANDIE r. 1944

DĚTSKÝ NÁBYTEK

Dětský nábytek vyrobený výhradně z kostek Lego v měřítku 1:1. Stůl, židle a rohová konzola zhotovené ve stylu Ludvíka XV.

VĚŽ NA HORSKÉM JEZEŘE

POSTAVY Z POHÁDEK

Červená karkulka, Šípková Růženka

VELKÉ VĚCI V MIKROMĚŘÍTKU

ARCHITEKTÚRA

VOZIDLA Z KATEGORIE FANTASTIKA

MAKETA POSTAPOKALYPTICKÁ (MECHY)

ZÁMEK KAMELOT

REKREAČNÍ STŘEDISKO

Maketa ze série kouzlo vzpomínek. Představuje rekreační středisko zaměstnanců velkého průmyslového závodu. Mnoho dospělých mile vzpomíná pobyt v takových místech. Centrálním místem střediska byla jídelna.

JURSKÝ PARK

Fragment Isla Nublar („Mlžný ostrov“) znázorňující jednu z nejznámějších scén z první části Jurského parku - útěk gallimimů.

OBROVSKÉ WESTERNOVÉ MĚSTEČKO

Město opravdových kovbojů – děj se odehrává na Divokém západě. Úžasné městečko s nesmírně příjemnou atmosférou, ve kterém naši stavitelé zachytili: vlakové nádraží, saloon, hotel, úřad šerifa, vězení a banku. Ukázáno scény ze života v druhé polovině XIX. století: boje s Indiány, občanskou válku, "zlatou horečku" a chov dobytka.

SÉRIE ROBOTŮ LEGO MINDSTORMS


Linka skládající papírová letadla. Papírová letadla jsou nejjednodušším vzorem origami. Toto umění vzniklo v Číně, ale speciální přínos k jeho rozvoji měli Japonci. Pro spuštění zařízení třeba vzít kartu ze stohu nacházejícího se vedle výstavní vitríny a vložit ji do označené štěrbiny. Linka se aktivuje vložením papíru, který je detekován snímačem přítomnosti. V dalších etapách je karta náležitě ohýbána, abychom v konečném důsledku získali tvar papírového letadla. Nakonec je letadlo vystřeleno odpalovacím zařízením.

SÉRIE ROBOTŮ LEGO MINDSTORMS

Hra piškvorky - populární hra piškvorky byla vynalezena ve starověkém Egyptě. Chcete-li hrát s robotem, musíte si vybrat na číselné klávesnici tabletu tlačítko odpovídající vybranému prázdnému polu na nakreslené desce. Robot hraje kolečkami, zatímco návštěvník křížky. Robot kreslí čáry namontovaným perem, které je ovládáno pomocí tří motorů. Robot se rozhoduje díky programu, který má algoritmus vyhledávající nejlepší možné řešení dající vítězství.

HORSKÁ ŽELEZNICE

Krajina inspirovaná okolím Českého ráje, Krkonoš a Česko-Saského Švýcarska. Na viaduktu se nachází motorový vůz řady M 152.0 (810). Model je v měřítku 1:44. Tyto vozy byly vyrobeny v Československu v letech 1975-1982. Vozy měly 55 míst k sezení.

ARTEMISION

Rekonstrukce řecké stavby, vycházející z údajného vzhledu Artemidina chrámu v Efesu, známého jako Artemision – pro starověké Řeky jeden ze sedmi divů světa. Stavba o rozměrech 130 x 69 metrů byla postavena na příkaz krále Lýdie Kroisose asi 560 př. n. l. Model představuje chrám s přední kolonádou deseti sloupů. Celkem je 88 vnějších sloupů.

SOPLICOWO


Soplicovo je rodinným sídlem hlavních hrdinů "Pana Tadeáše" eposu Adama Mickiewicze. Šlechtický dvůr (z dřeva, ale podezděný) v březovém háji u litevských lesů. Uvnitř našeho sídla se nacházejí zařízené interiéry: hala, salón, pokoje pro soudce, Sophii, Telimenu a pokoje pro hosty.

BAREVNÝ SVĚT LEGO FRIENDS PRO DĚVČÁTKA

4 KOLA VE SVĚTĚ LEGO

Desítky vozidel, mezi nimi: Audi, Bugatti, Lamborghini, Mercedes-Benz, Siréna

ZEMĚDĚLSKÁ VOZIDLA

HUDEBNÍ NÁSTROJE

Vzdělávací maketa představující populární hudební nástroje jako je: kytara, trubka, bicí, akordeon a housle. Návštěvníci budou mít možnost nejen vidět nástroje vyrobené z tohoto neobvyklého stavebního materiálu, ale také poznat historii každého z nich.

FANTASTIKA A ROBOTY

OBRNĚNÁ BITVA - BITVA V KURSKÉM OBLOUKU

Největší tanková bitva v historii odehrána mezi sovětskými a německými silami na východní frontě během II. světové války, nedaleko města Kursk, mezi 5. červencem a 23. srpnem 1943.


KOLEKCE MALÝCH VOZIDEL STAR WARS VE SHODĚ SE SÉRIÍ MICROFIGHTERS

TELESKOPICKÝ JEŘÁB NA PÁSOVÝM PODVOZKU MODEL V MĚŘÍTKU 1:22

NEJVĚTŠÍ PÁSOVÝ JEŘÁB ZE SÉRIE LR O NOSNOSTI DO 280 T. MODEL V MĚŘÍTKU 1:43


VĚŽOVÝ JEŘÁB ČASTO VIDĚNÝ NA STAVENIŠTÍCH. MODEL V MĚŘÍTKU 1:20 MÁ VÝŠKU KOLEM 130 CM

TOVÁRNA KOSTEK SV. MIKULÁŠE

MAJÁK V USTCE

Budova byla postavena v roce 1892. Skládá se ze zděné budovy strážce majáku a přilehlé osmihranné věže - majáku s výškou 19,5 m. Kouzlo ji dodávájí nespočetné římsy, stříšky a několik oken různých velikostí. Od roku 1993 je zapsána v Seznamu památek Pomořského vojvodství.

U-BOOT VIIC

Typ ponorky VIIC - nejpočetnější verze lodi typu VII, vyráběné od roku 1940, představující jádro ponorkového loďstva Třetí říše během druhé světové války. Do konce války vstoupilo do služby téměř 500 lodí tohoto typu, z nichž 80% bylo potopeno. Posádku každé tvořilo 44 lidí. Byly vyzbrojené torpédomety: čtyři na přídi a jeden na zádi, se zásobou 14 torpéd a děly na palubě. Model v měřítku 1:43, je dlouhý více než 150 cm.

SCÉNY A POSTAVY Z RŮZNÝCH EPOCH

VĚŽ BORGIŮ – VĚŽ ZE SLAVNÉ HRY ASSASSIN'S CREED BROTHERHOOD

ŠACHY Z KOSTEK LEGO

LETECTVÍ TO STARŠÍ I MODERNÍ

A MNOHO,
MNOHO
DALŠÍCH...

SOUTĚŽ PRO ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY


Vytvoř jakoukoliv technikou letadlo Air Force One a můžeš vyhrát sportovní vybavení pro školu nebo mateřskou školu.


Zveme všechny třídy základních a mateřských škol k účasti v soutěži o umělecké dílo zobrazující letadlo prezidenta Spojených států. Práce může být provedena jakoukoliv technikou - např. pastelky, barvy, barevný papír, plastelína, plátno, vlnitá lepenka, sací papír, atd.

Každá práce má šanci na výhru - stačí jen trochu chuti, zajímavý nápad, několik rukou do práce a povinný úsměv na tváři. Práce by měla být umístěna na vlastním profilu na Facebooku a také na profilu Výstavy staveb z kostek do 16.01.2017 do hodiny 15:00.
Vítěze hlasování vybírají internauti na webové stránce: https://www.facebook.com/WystawaBudowlizKlockow

Na vítěze čekají atraktivní ceny v podobě sportovního vybavení v hodnotě 500 zł. Více informací a podrobností týkajících se soutěže najdete v Podmínkách soutěže.AUTORSKÉ MODELY


Pokud vlastníte zajímavý model postavený z kostek LEGO® a chtěli byste s námi navázat spolupráci, zašlete nám fotografie na emailovou adresu: pracownia@wystawaklockow.pl

CENÍK

Vstupenky lze zakoupit v pokladnách výstavy během otevíracích hodin výstavy. S takovou zakoupenou vstupenkou můžete ihned vstoupit na výstavu.
PONDĚLÍ – PÁTEK: otevřeno od 09.00 - 20.00

VSTUPENKA RANNÍ
09:00 – 16:00
19 zł/osobu

VSTUPENKA ODPOLEDNÍ
16:00 – 18:30
23 zł/osobu

VSTUPENKA 2 + 2 a více
16:00 – 18:30
(min. 4 platící osoby, z toho max. 2 dospělé osoby)
19 zł/osobu

VSTUPENKA VEČERNÍ
18:30 – 20:00
15 zł/osobu

SOBOTA: otevřeno od 9.00 - 20.00
   NEDĚLE A SVÁTKY: otevřeno od 10.00 - 20.00

VSTUPENKA VÍKENDOVÁ
09:00 – 18:30
23 zł/osobu

VSTUPENKA 2 + 2 a více
09:00 – 18:30
(min. 4 platící osoby, z toho max. 2 dospělé osoby)
19 zł/osobu

VSTUPENKA VEČERNÍ
18:30 – 20:00
15 zł/osobu

VSTUPENKA VÍKENDOVÁ
10:00 – 18:30
23 zł/osobu

VSTUPENKA 2 + 2 a více
10:00 – 18:30
(min. 4 platící osoby, z toho max. 2 dospělé osoby)
19 zł/osobu

VSTUPENKA VEČERNÍ
18:30 – 20:00
cena 15 zł/osobu

POZVÁNKY :

Pozvánky můžete použít v libovolně vybraném termínu - cena 23 zł/osobu. Pozvánky jsou k dispozici v pokladnách výstavy. Osoby s pozvánkou vstupují na výstavu bez čekání ve frontě.

Pokud máte jakékoliv individuální dotazy, obraťte se prosím na nás přes e-mailový kontakt:

info@vystavakostek.cz

nebo telefonicky na zákaznickou linku:

Infolinka: +420 22 888 57 51
Zákaznická linka v provozu od pondělí do soboty od 8:00 do 16:00 hod., v neděli a o svátcích od 9:00-16:00.


Neprovádíme rezervace pro jednotlivce! Níže jsou uvedeny odpovědi na nejčastěji kladené otázky (FAQ).

info@vystavakostek.cz
Objekt je přizpůsoben pro osoby se zdravotním postižením a pro kočárky. Parkování pro autobusy. Prostory jsou klimatizovány.

CENÍK VSTUPENEK PRO SKUPINY:

Týká se pouze škol, mateřských škol a iných vzdělávacích institucí od pondělí do pátku v hod. 9:00 – 16:00.

Minimálně 10 osob
14 zł/osobu

Vstupenky pro skupiny si můžete zakoupit výhradně v pokladnách nebo prostřednictvím bankovního převodu – akceptujeme pouze platbu předem. Na každých 10 osob má 1 vychovatel vstup zdarma.

Pro skupiny je požadována předchozí rezervace.

Rezervace vstupenek pro skupiny lze provést prostřednictvím e-mailu na: info@vystavakostek.cz

Infolinka: +420 22 888 57 51
Zákaznická linka v provozu od pondělí do soboty od 8:00 do 16:00 hod., v neděli a o svátcích od 9:00-16:00.

Organizovaným skupinám doporučujeme vstup v hodinách 9:00 – 16:00.

VSTUP ZDARMA PLATÍ PRO:

1) děti do 95 cm vzrůstu
2) děti se zdravotním postižením spolu se zákonným zástupcem
3) děti z dětského domova


VÝSTAVNÍ ŘÁD

FAQ - NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY


Je zde možnost využití šatny?

Ano. Šatna se nachází hned vedle pokladen. Použití šatny je dobrovolné a za jednu věc odloženou v šatni je poplatek 2 zł.


Jak dlouho trvá prohlídka Výstavy kostek?

Čas prohlídky výstavy je neomezený. Podle zájmu můžete zůstat na výstavě do uzavření. Průměrná doba návštěvy je asi 1,5 hodiny.


Je možné platit kartou na výstavě?

Ano, v pokladnách jak i v obchodě můžete platit kreditní kartou.


Je možné vrátit zakoupené vstupenky?

Vrácení vstupenky je možné 7 dní před akcí, na kterou byla vstupenka zakoupena.


Je možné koupit vstupenky jako dárek?

V pokladnách výstavy si můžete koupit pozvánky, které jsou použitelné v kterýkoliv den a kdykoliv v průběhu výstavy. Cenu pozvánky najdete v části Ceník.


Kdo má nárok na volný vstup na Výstavu kostek?

a) děti do 95 cm vzrůstu
b) děti do 18 let se zdravotním postižením spolu se zákonným zástupcem
c) děti z dětského domova


Jaký dokument je vyžadován, aby dítě se zdravotním postižením mohlo vstoupit výstavu?

Musíte ukázat pracovníkovi při vstupu na výstavu doklad o zdravotním postižení nebo průkaz totožnosti osoby se zdravotním postižením.


Je výstava přizpůsobena potřebám osob se zdravotním postižením a pro malé děti v dětských kočárcích?

Výstava je přizpůsobena pro osoby se zdravotním postižením na invalidním vozíku jak i pro malé děti v dětských kočárcích. Není potřebné ponechávat vozíky i dětské kočárky před vstupem na výstavu.


Jak se měří vzrůst dětí?

U pokladny je ve výšce 95 cm namontována míra v podobě kostky. Pokud Vaše dítě vejde pod kostku, má vstup zdarma.


Jaké podmínky musí být splněny, aby bylo možné zakoupit si „Vstupenku 2 + 2 a více"?

"Vstupenka 2 + 2 a více" platí pro minimálně 4 platící osoby, z toho maximálně 2 osoby dospělé.


Jsou na výstavě toalety?

Na výstavě nejsou žádné toalety. Toalety jsou k dispozici v objektu, kde se nachází výstava.


Je možné opustit výstavu a vrátit se na výstavu později?

Vstupenka na výstavu je jednorázový lístek. Po opuštění výstavy nelze znovu vstoupit se stejnou vstupenkou. Výjimkou je nutnost jít na toaletu. V takovém případě se obraťte na pracovníka výstavy a obdržíte speciální razítko.


Lze rezervovat vstupenky telefonicky?

Rezervace vstupenek pro jednotlivce je možná jen při nákupu vstupenky online. Rezervace pro organizované skupiny jsou přijímány pouze po předchozím kontaktu se zákaznickou linkou: www.vystavakostek.cz.


STÁLÝ OBCHOD

Zveme Vás do našeho obchodu, kde najdete mnoho skvělých stavebnic LEGO®, doplňky, knížky, úložné boxy atd. Nabízíme velmi konkurenceschopné ceny.

10% sleva na všechny stavebnice LEGO pouze do 6. prosince 2016.

DOJAZD

OBCHODNÍ CENTRUM
EUROPA CENTRALNA
Pszczyńska 315
44-100 Gliwice

Média o nás

Náš kanál na

Polsat

Polsat News

TVP INFO

Onet.pl

Gazeta wyborcza

money.pl

Wp.pl

Radio Wroclaw

TVN

TVN24

Svět z kostek LEGO®>


pro malých i velkých.

O NÁS / ROZVOJ

Wystawa Klocków je společnost zabývající se projektováním, vytvářením staveb a organizací profesionálních výstav staveb z kostek LEGO®. První výstava byla otevřena v roce 2014 ve městě Bielsko-Biała v obchodním centru Sfera. V roce 2015 byla dokončena druhá, zcela nová výstava.


V průběhu několika příštích měsíců (konec roku 2016 a začátek roku 2017), výstavy navštíví následující města: Katovice - Slezsko, Poznaň, Budapešť, Gdaňsk, Varšava, Bydgoszcz, Lublin, Bialystok, Wroclaw. O letních prázdninách 2017 let jsou plánovány výstavy v Kolobřehu, Zakopaném, Svinoústí, Ustce a Visle.

V současné době je budována nová, zcela inovativní výstava z více než 10 000 000 kostek. Cílem společnosti je představit raz za rok v každém větším městě v Polsku novou expozici. Od r. 2017 jsou také plánovány výstavy v zahraničí.


Do práce na první, nejobtížnější v budování výstavě byly zapojeny desítky lidí, kteří téměř rok ukládali kostky, tvořili makety, stavali vitríny a aranžovali scény z pohádek, filmů a realizovali své vlastní nápady. Do projektu je v současné době zapojených téměř 100 lidí. Kostky a stavby pocházejí z několika evropských zemích a mnohé z nich jsou vzácné unikáty, které jsou na trhu velmi těžko dostupné.


S jakýmikoli dotazy se prosím obraťte na jednotlivé oddělení firmy:

1. Dojednání terminů pro nákupní centra
planowanie@wystawaklockow.pl

2. Kreativní oddělení - tvoření a aranžování maket a staveb
kreatywni@wystawaklockow.pl

3. Výkup kostek a staveb
skup@wystawaklockow.pl

4. Public relations a kontakt pro média
media@wystawaklockow.pl
884 988 990

5. Oddělení marketingu a reklamy
marketing@wystawaklockow.pl

6. Názory o výstavách
opinie@wystawaklockow.pl


SPOLUPRÁCE

Vzhledem k dynamickému rozvoji hledáme v každém větším městě partnera, se kterým bychom mohli každý rok uspořádat tento velkolepý projekt.

Galerie, nákupní centra nebo úřady měst, které mají zájem o organizaci výstavy staveb z kostek Lego, prosíme o kontakt na emailovou adresu: planowanie@wystawaklockow.pl

Pokud vlastníte zajímavý model nebo máte nápad postavit něco zajímavého z kostek Lego a chtěli byste s námi navázat spolupráci, kontaktujte nás na emailovou adresu: skup@wystawaklockow.pl

About Us / Development

Wystawa Klockow is a company involved in designing, developing and organizing professional exhibitions with LEGO® bricks. The first exhibition was opened in 2014 at Galeria Sfera in Bielsko Biala. In 2015, a brand new second exhibition was completed.


Over the next few months (from the end of 2016 to the beginning of 2017) the exhibition will visit cities like: Katowice - Silesia, Poznań, Budapest, Gdańsk, Warsaw, Bydgoszcz, Lublin, Bialystok, Wroclaw. In the summer of 2017 we have exhibitions planned for cities like: Kolobrzeg, Zakopane, Świnoujście, Ustka and the Vistula River.

We have created a new and totally innovative exhibition with more than 10 million bricks. The company's goal is to present our new exhibition once a year in major Polish cities. In 2017, we also plan to have exhibitions outside Poland.


The work on the first exhibition involved dozens of people. It took nearly a year of combining bricks, creating mock-ups, building cabinets, creating scenes from fairy tales, movies and implementing various other ideas. At the moment, we have nearly 100 people working on this unusual project. Blocks and buildings come from several European countries and many of them are rare unique pieces that are very hard to find on the market.


Inquiries should be directed to the following departments.

1. The arrangements of deadlines for galleries and shopping centers
planowanie@wystawaklockow.pl

2. Creative Department - creation and arrangement of mock-ups and structures
kreatywni@wystawaklockow.pl

3. Purchase of blocks and buildings
skup@wystawaklockow.pl

4. Public relations and media contact
media@wystawaklockow.pl
884 988 990

5. Marketing and advertising
marketing@wystawaklockow.pl

6. Opinions on exhibitions
opinie@wystawaklockow.pl

COOPERATION

Due to our dynamic development we look for partners in every major city. We want partners who are willing to work with us every 2-3 years.

Galleries, shopping malls or city offices interested in organizing an excellent “must see” exhibition with Lego bricks can contact us by email or telephone planowanie@wystawaklockow.pl project manager Rafal Szymanski +48 884 988 990.

If you have an interesting building or have an idea of something we can build with Lego, please don’t hesitate to contact us for cooperation. skup@wystawaklockow.pl skup@wystawaklockow.pl

KONTAKT

LASKAVĚ VÁS UPOZORŇUJEME, ŽE NEPROVÁDÍME REZERVACE PRO JEDNOTLIVCE! PŘESNÉ INFORMACE JAK ZAKOUPIT VSTUPENKY NAJDETE V SEKCI CENÍK
INFOLINKA: +420 22 888 57 51


Zákaznická linka v provozu od pondělí do soboty od 8:00 do 16:00 hod., v neděli a o svátcích od 9:00-16:00.

Individuální návštěvníci info@vystavakostek.cz
Školy a mateřské školy info@vystavakostek.cz


KONTAKT PRO MÉDIA
media@wystawaklockow.plLEGO® je ochranná známka společnosti z LEGO® Group. Táto webová stránka není sponsorována, autorizována nebo podporovaná skupinou LEGO® Group.
Wystawa Klocków Společnost s ručením omezeným, sp.k., ul. Strażacka 37, 43-382 Bielsko-Biała, DIČ: 9372669359.

Live Chat Software